Strona główna Jakość Redakcja Bezpieczeństwo Organizacja pracy Cennik Referencje Kontakt

Kontakt

Biuro Tłumaczeń Translateria
tel. +48 662 44 99 84
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łódź, ul. Andrzeja Struga 78

(przy ul. Łąkowej)

budynek A, I piętro, lokal A11

ŁódźPolskaUnia Europejska

Prawa autorskie

  1. Wszelkie informacje publikowane na stronie internetowej www.translateria.pl (teksty, grafika, logo Biura Tłumaczeń Translateria, ikony, przyciski, pliki do pobrania), aplikacje oraz przypisane do niej domeny stanowią własność Translateria Robert Stańczyk, ul. Gimnastyczna 126, 94-128 Łódź.
  2. Serwis powstał na potrzeby Biura Tłumaczeń Translateria. Żadna z jego części nie może być kopiowana, reprodukowana, sprzedawana, odsprzedawana ani w żaden inny sposób wykorzystywana do celów komercyjnych bez wyraźnej, pisemnej zgody Biura Tłumaczeń Translateria.
  3. Biuro Tłumaczeń Translateria daje użytkownikowi ograniczone, odwoływalne i niewyłączne prawo do tworzenia hiperłączy do strony internetowej www.translateria.pl, o ile link ten nie przedstawia Biura Tłumaczeń Translateria oraz jego produktów i usług w fałszywym, mylącym, lub w inny sposób niekorzystnym i niezgodnym z prawdą świetle.