Strona główna Jakość Redakcja Bezpieczeństwo Organizacja pracy Cennik Referencje Kontakt

Kontakt

Biuro Tłumaczeń Translateria
tel. +48 662 44 99 84
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łódź, ul. Andrzeja Struga 78

(przy ul. Łąkowej)

budynek A, I piętro, lokal A11

ŁódźPolskaUnia Europejska

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo klienta i poufność przekazywanych nam informacji stanowią jeden z priorytetów Biura Tłumaczeń Translateria.

W celu wyeliminowania ryzyka ujawnienia przesyłanych informacji udostępniamy stałym klientom specjalną aplikację, która umożliwia bezpieczny przesył danych na serwer Biura. W odróżnieniu od poczty elektronicznej, aplikacja nawiązuje bezpośrednie szyfrowane połączenie z serwerem Biura Tłumaczeń Translateria, gdzie dane te są następnie katalogowane i zapisywane.

Zrezygnowaliśmy z poczty elektronicznej jako głównego medium wymiany danych z klientem ze względu na jej zawodność jeśli chodzi o zachowanie bezpieczeństwa.

  • Poczta elektroniczna rzadko jest szyfrowana
  • Istnieje niebezpieczeństwo zainfekowania poczty elektronicznej przez wirusy
  • Istnieje możliwość niedostarczenia poczty do odbiorcy (informacja ginie w sieci lub przechwytują ją osoby niepowołane)
  • Używanie poczty elektronicznej niesie ze sobą ryzyko otrzymywania spamu.

Z uwagi na narastające ryzyko infekcji wirusami komputerowymi, działań hakerskich oraz szkód wywołanych przez programy szpiegujące, wszystkie komputery Biura Tłumaczeń Translateria wyposażone są w systemy antywirusowe oraz zapory ogniowe najnowszej generacji.

W trosce o bezpieczeństwo plików, liczba osób mających do nich dostęp jest ograniczona do niezbędnego minimum. Wszystkie osoby mające taki dostęp przeszły wcześniej szczegółową weryfikację Biura oraz podpisały oświadczenie o zachowaniu poufności.